Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/pensionandel.cz/www.pensionandel.cz/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 141
Pobyty

Výlety, atrakce, zábava ve Vrchlabí a okolí

 

Ubytování ve Vrchlabí je ideální pro široké možnosti vyžití v zimě i v létě.

Zima a jaro:

 

Sjezdové lyžování Kněžický Vrch 1km, Herlíkovice 2km, Strážné 4km. Kněžice a Strážné jsou skvělé pro děti!! Špindlerův Mlýn 14km, Černá Hora 14km. Mnoho přírodních běžkařských tratí, pokud jsou sněhové podmínky horší tak je k dispozici zasněžovaný okruh ve Vrchlabí ca 4km od pensionu směr Praha. Sáňkařská dráha ve Špindlu. Lyžařské školy a půjčovny přímo v místě pobytu. Bruslení na zimním stadionu ve Vrchlabí, pro děti školička 2x týdně. Sauna, masáže a vířivka 15 minut chůze. Plavecký bazén Jilemnice 10km, Aquapark Špindl nebo termální bazén v Janských Lázních 14km.

Blízká lyžařská střediska:

 

Vrchlabí - Kněžický vrch, Herlíkovice - Bubákov, Strážné, Dolní Dvůr - Luisino údolí, Ski Family - Dolní Dvůr, Benecko, Černá hora - Černý Důl, Janova Hora, Aldrov - Vítkovice, Vurmovka, Kozinec - Jilemnice.

 

Léto a podzim:

 

Pěší turistika, vysokohorská turistika. Koupání v Labi cca 5 minut od domu (krásný skalnatý ostrůvek, ovšem voda horsky studená), nebo ca 3 km ve vyčištěném rybníku se 2 plážičkami a 2 hospodami, pohodlným příjezdem autem a mnoha místy k ležení na slunci i ve stínu. Tenisové kurty vzdálené od domu 10 minut pěšky, jezdectví, paragliding, vyhlídkové lety, houbaření, rybolov. Návštěva Zoo ve Dvoře Královém. Golf se dá hrát v Prosečném, ca 20 minut jízdy autem.

Hřiště pro děti i dospělé přímo za domem, prolézačky, hrazdy, šplhací lano, work-out sestava pro posilování v přírodě, trampolína.

Tenisove kurty 10 min pěšky od pensionu: